تبلیغات
به وبلاگ انجمن اسلامی منطقه ی بهنمیر خوش آمدید

                    اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بهنمیر

عضو انجمن اسلامی یعنی ستاره عملی و اخلاقی و انقلابی و حتی ورزشی مدرسه خودش یعنی کسی که در مدرسه می درخشد .
«نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه»


شهید حسین صمدی

بخشی از وصیت نامه ی این شهید بزرگوار

خدایا ما با تو پیمان بسته ایم که تا پایان راه برویم و بر پیمان خویش همچنان استوار ماندیم . خدایا به محمد(ص) بگو که پیروان او حماسه آفریدند و به علی (ع)  بگو که شیعیانش قیامت به پا کردند و به حسین (ع) بگو که خونش در رگها همچنان می جوشد و از آن خونها گل می روید و ظالمان گلها را بریدند ام باز گلها روئیده اند .

در تاریخ 1390/11/18 اعضای تیم سرگذشت پژوهی هنرستان مرحوم جهانیان با خانواده ی شهید حسین صمدی دیداری داشته اند و ضمن ارج نهادن به مقام این شهید بزرگوار به جمع آوری خاطرات آن شهید پرداختند . پدر این شهید نیز از جوانان خواستند تا پیرو خط امام و رهبری و پشتیبان این ملت و نظام باشند .

بسیجی عاشق شهید حسین صمدی در شب عاشورای حسینی مطابق با آذر ماه 1348 در بازارسر بهنمیر چشم به جهان گشود . دوران کودکی را در خانه ی جدش که معلم و مدرس قرآن مجید و مداح اهل بیت عصمت وطهارت بوده است سپری نمود و در آنجا از معنویت و نورانیت کلام الله مجید مانوس گشت و پس از گذراندن دوران تحصیلی ابتدایی و راهنمایی مشغول تحصیل در دبیرستان شد و همواره به فراگیری قرآن مجید و احادیث معصومین عشق می ورزید .

شهید صمدی چندین بار به قصد عزیمت به مناطق جنگی و پیوستن به صفوف رزمندگان اسلام به بسیج بهنمیر مراجعه نمود ولی به دلیل عدم کفایت سن قانونی ، از اعزام وی جلوگیری به عمل می آمد و او فعالیتش را در گروه مقاومت حضرت امیر(ع) بازارسر ادامه می داد.

سرانجام در نوروز 1364 به جبهه اعزام گشت و در عملیاتهای قدس 1 و 2 رشادتهای فراوانی از خود نشان داد . او پس از استراحت کوتاه مجددا به همراه خیل عظیم نیروهای کاروان یک به جبهه اعزام گشت و در عملیات موفقیت آمیز والفجر 8 شرکت نمود و در ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخه 1364/11/24 در کنار ساحل رود خروشان اروند به درجه ی رفیع شهادت نائل آمد .

«روحش شاد و یادش همواره گرامی باد»


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 بهمن 1390 توسط مربی برادران


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
نظر سنجی
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
امکانات وبلاگ

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس